Waluty:
Polska

Polityka prywatności


Jesteśmy zobowiązani do ochrony prywatności wszystkich gości na naszej stronie internetowej. Proszę przeczytać poniższy politykę prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób wykorzystujemy i ochrony informacji, że przekazane nam.

Nie wynająć, sprzedać lub udostępnić dane osobowe z innymi ludźmi lub firmy niepowiązane.

Możemy zbierać swoje imię i nazwisko, stanowisko, dane kontaktowe w tym adres e-mail, dane demograficzne, takie jak kod pocztowy, preferencje i zainteresowania oraz innych informacji istotnych dla badania opinii klientów i / lub ofert. Ta informacja jest, aby zrozumieć Twoje potrzeby i zapewnić Państwu lepszą obsługę i produktów. E-maile reklamowe zostaną wysłane o nowych produktach, ofertach specjalnych lub innych informacji, które naszym zdaniem może się okazać interesujące przy użyciu adresu e-mail, który podałeś. Dodatkowo, możemy korzystać z informacji dostarczanych dostosować serwis do Twoich zainteresowań.

Mamy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić, że Twoje doświadczenie zakupu na naszej stronie internetowej jest bezpieczne. Korzystamy z najpotężniejszych Secure Socket Layers technik (SSLs) szyfrowania w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem lub zmianą informacji użytkownika. To po prostu zwiększa bezpieczeństwo dla całego strumienia danych między przeglądarki internetowej i naszego systemu, w związku z tym, co daje poczucie pewności w dostarczaniu nam swój numer karty. Dodatkowo, używamy Internetu pokaz oszustwa w celu ochrony transakcji kartą kredytową.

A kiedy zarejestrować się na naszej stronie internetowej, Ostrzegamy wybrać hasło, które jest trudne do odgadnięcia, ale łatwe do zapamiętania. Proszę protcet swoje dane konta, Jeżeli znajdziesz shadiness o konta, skontaktuj się z nami, sprawdzimy dla Ciebie problem.

Odnoszą się do płatności kartą kredytową, to uzyskuje informację autoryzacji karty kredytowej bezpośrednio z bankiem, który wydał kartę weryfikacji przed dokonaniem jakiejkolwiek transakcji.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tej polityki prywatności, prosimy o kontakt e-mail do naszego zespołu.